خلاصه اي درباره من

 الهام كاظمي هستم . كارشناس ارشد توسعه و راه اندازي كسب و كارهاي ديجيتال، و بصورت تخصصي در حوزه بكارگيري از اصول روانشناسي و عصبي بويژه در ماركتينگ و موفقيت كسب و كارها مطالعه و فعاليت ميكنم .

البته علاقه ام به مباحث روانشناسي به سالهاي دورتر برميگردد. سالهايي كه متوجه شدم موفقيت در درسهاي مدرسه و دانشگاه و حتي كسب و كار ، صرفا زندگي شادتر و احساس رضايت بيشتري را برايم خلق نميكند. و هنوز هم در تلاش و مشتاق يادگيري و انتشار هرچيزي هستم كه در ارتقاي كيفيت زندگي خودم و ديگران نقش مثبت ايفا كند .

و به قدرت تك تك انسانها براي ساختن جهاني بهتر و مهربان تر ايمان دارم . قدرتي كه در نهان تمامي انسانها در انتظار است تا بر گستره ي واحد جهان هستي اثرگذار باشد .

مطالبی مفید یا دوست داشتنی 

آیا باید بمانید یا رها کنید؟

خروج از یک کار یا موقعیت به معنای شکست و بی عرضگی نیست، اتفاقاً نتیجه تیزهوشی و شجاعت شماست. خروج به موقع نشان می‌دهد بینش عمیقی دارید و شجاع هستید تا منابعتان را روی چیزی هزینه کنید که شما را به منافع چشمگیری میرساند.

فرصتي براي انديشيدن


تقدیر به آن معنا نیست که مسیر زندگیمان از پیش تعیین شده. به همین سبب این که انسان گردن خم کند و بگوید: «چه کنم، تقدیرم این بوده»، نشانه جهالت است.
تقدیر همه راه نیست، فقط تا سر دو راهی هاست. گذرگاه مشخص است، اما انتخاب گردش ها و راه های فرعی در دست مسافر است.
پس نه بر زندگی ات حاکمی و نه محکوم آن. .

انتخاب بهترين مسير

پيش بيني رفتار كاربران و عوامل تاثيرگذار بر تصميم گيري آنها

WordPress Theme built by Shufflehound.

کلیه ی حقوق این سایت محفوظ است. جهت رعایت قانون کپی رایت و احترام به حقوق دیگران از هرگونه کپی برداری لطفا خودداری بفرمایید