Gisoo-digital-marketing-services2

درباره من

من الهام کاظمی هستم . کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی کسب و کارهای الکترونیکی.

بدون هیچ محدودیتی، عاشق یادگیری‌، مخصوصا وقتی پای موضوعاتی در میان باشد که به ساختن ،اصلاح کردن و توسعه دادن ربط پیدا کند. رشد فردی و خودسازی هم که جای خودش را دارد.

یک تحلیلگر مشتاق درحوزه های میان‌رشته‌ای تجربه‌کاربری  روانشناسی، بازاریابی و توسعه کسب و کار.

عموما در طول روز ذهنم یا در حال یادگیری ست یا تحلیل، و یا برنامه‌ریزی برای استفاده و بکارگیری نتایج و دستاوردهای دو مورد اول در عمل.

اهل مطالعه هستم و با تمام وجود به شعر : من یار مهربانم ، دانا و خوش بیانم .... اعتقاد دارم. به جرئت میتوانم ادعا کنم بسیاری از بهترین همنشینی‌ها، همدلی‌ها و مشاوره‌های مفید زندگی‌ام را از کسانی داشتم که فرسنگ‌ها با من فاصله داشته اند.

 

عنوان شغلی 

واقعیت این است که داشتن سالها تجربه و تخصص، در کنار درک دغدغه های مدیریتی کسب‌و‌کارهای نوپا و متوسط، نقطه تمایز من با متخصصان صرفا فنی ست. مدیران و صاحبان کسب‌و‌کارها به دنبال بهترین انتخاب‌ها و اقدامات برای رسیدن به اهداف کسب‌و‌کارشان هستند و از طرفی فرصت، زمان یا تخصص کافی برای شناسایی و مدیریت بسترها و فرصت‌های قدرتمند فضای آنلاین را ندارند. و کار من در این نقطه به عنوان مشاور و استراتژیست شروع میشود (بازاریابی موثر و نتیجه‌بخش کسب‌و‌کار در فضای آنلاین ، سهم بیشتری از بازار مشتریان ) .

 

بصورت کلی، به مدیران میانی مجموعه‌های بزرگ و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک کمک میکنم تا مدیر و کارآفرین موفق‌تری باشند و با در نظر گرفتن برنامه جامع و نکات کاربردی بازاریابی که در اختیارشان قرار میدهم، کسب‌و‌کارشان را مرحله‌به‌مرحله، رو به جلو پیش برند.

 

مهارت ها و تخصص من

بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه، اقدام به راه اندازی شرکتی در حوزه خدمات دیجیتال کردیم که چند سال بعد تبدیل به یکی از اولین شرکتهای دانش‌بنیان شد، و همین تجربه باعث شد با پوست و استخوان، مفهوم محدودیت و نیاز به مدیریت منابع را بخوبی درک کنم.

محدودیتی که سالهای اول، در تامین منابع انسانی و مهارت های مورد نیاز داشتیم باعث شد مهارت های مختلفی در حوزه های متنوع بدست بیاورم. از مهارت های مدیریتی و طراحی استراتژی تا مهارت های فنی و اجرایی.

 

با اینحال اکنون در حوزه های

- بازاریابی درونگرا Inbound Marketing
- شناخت و تحلیل رفتاری مشتریان بالقوه ( پرسونا )
- تحقیق تجربه کاربری user experience research
- بازاریابی محتوایی
و خدمات بهینه سازی برای موتورهای جستجو : سئو SEO

تمرکز بیشتری دارم 

 


در چه حوزه ای میتوانیم همکاری کنیم

 

در جایگاه مشاور و همراه

اگر مدیر یا صاحب کسب و کار هستید، به عنوان فردی که تجربه و نگاه جامعی در حوزه بازاریابی، بویژه بازاریابی در فضای آنلاین دارد، با شما همراه میشوم تا برای بازاریابی موثر مجموعه یا کسب و کارتان، یک برنامه ریزی جامع در نظر بگیریم. و سپس بر اساس استراتژی که در نظر گرفتیم و منابعی که میتوانید اختصاص دهید، اقداماتی که بیشترین تاثیر و نتیجه‌بخشی را در محقق شدن اهداف کسب و کارتان دارد، گام به گام و به شکلی اصولی و باکیفیت، مدیریت و اجرایی کنیم.

 

به عنوان استراتژیست بازاریابی محتوایی

اگر مدیر مجموعه یا صاحب کسب و کاری هستید که محتوا بخش مهمی از فرآیند بازاریابی‌تان است ولی برنامه مشخصی برای آن ندارید و نمیدانید دقیقا چه موضوعاتی، چه نوع محتوایی و در چه پلت‌فرم‌هایی، میتواند بیشترین نتیجه بخشی رابرای کسب و کارتان داشته باشد. استراتژی و برنامه‌ای در اختیارتان قرار میدهم که ماحصل تحقیقات متعددی در حوزه پرسونا مشتریان ایدئال‌تان ، عبارات کلیدی کسب‌و‌کارتان، آنالیز رقبایتان و اهداف کسب و کار شماست.

 

به عنوان یک کارآفرین

بیش از ده سال است که در حوزه کسب‌و‌کار فعالیت میکنم. صادقانه بگویم شکست‌های زیادی تجربه کردم، از آن دست شکست‌هایی که ناامیدی تا پوست و استخوانت نفوذ میکند و البته طعم شیرین موفقیت های متعددی را هم چشیده‌ام. بواسطه این تجربه و دانش ، در بخش‌هایی از مدیریت کسب‌و‌کار میتوانم پاسخگوی سوالاتتان باشم

 

 

در حال حاضر موسس و مدیر :

الهام کاظمی متخصص Inbound Marketing
WordPress Theme built by Shufflehound.

کلیه ی حقوق این سایت محفوظ است. جهت رعایت قانون کپی رایت و احترام به حقوق دیگران از هرگونه کپی برداری لطفا خودداری بفرمایید